Çekmeköy Masöz Kadın Aysel

Çekmeköy Masöz Kadın Aysel

Mektep bittikten sonra kendi ayaklarımın üzerinde durmak istediğim için masözlük derslerine katılmaya başladım. İşte bu karar beni Çekmeköy Masöz Kadın Aysel yaptı. Bir müddet sonra sertifikamı alarak masözlük yapmaya başladım. Salonlarda bir hayli sevildiğim için özel alıcılar edinmeye başladım ve bir müddet sonra kendi işimin işvereni olmak istediğim için solo çalışmaya başladım.

21 yaşında böyle bir işte yer almak gerçekten çok güzelime gidiyor. Erkeklerin alkışını kazanmak, taktir edilmek ise beni işime bağlıyor. Her erkek seks yapmak ister ve tatmin edilme duygusunu sezmek ister. Ben bunları elimden geldiğince en iyi biçimde veriyorum. Zati görüşmelerimde oldubitti olmadığı için memnuniyetsizlik söz mevzusu bile olmuyor.

Vücuduma istinadenden bu işe kalkıştığı zati fotoğraflardan da görebilirsiniz. Sizlerle olmaktan büyük mutluluk dinleyeceğimin altını çizerek, telefonlarınızı bekleyeceğim. Beni seçen hiçbir erkek şimdiye kadar pişmanlık duygusunu tatmadı, tattırmamda. İlla bir şey tadacaksanız o da vücudumun nefisliği olacaktır. Daha fazla beni bekletmeden ara olur mu?

Bir yanıt yazın